Kontakt

SZKOŁA PODSTAWOWA
ul. Wyszkowska 87
07-200 WYSZKÓW
Tel. 297424013     
e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
SP: REGON: 001073277     NIP: 7621796252

Wydarzenia

Czytaj więcej: Zakończenie roku szkolnego 2017/201822 czerwca o godz. 9.00 zabrzmiał ostatni w tym roku szkolnym dzwonek. Na placu szkolnym odświętnie ubrani zgromadzili się wszyscy uczniowie, niektórzy z rodziców, nauczyciele, pracownicy szkoły oraz zaproszeni goście: ks. Antoni Kosiorek, radna powiatowa p. Justyna Garbarczyk, radny miejski, p. Sławomir Wróbel, sołtys Gulczewa, p. Witold Król, przewodnicząca Rady Rodziców, p.Agnieszka Głowacka oraz p. Mariola Brzezińska - prezes Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju i Integracji Rybna.

Czytaj więcej: Po pierwsze: BEZPIECZEŃSTWO!Już za chwilę WAKCJE!! Wyczekiwane przez uczniów i nauczycieli. Czas na relaks, odpoczynek, podróże. Luz i swoboda. Jednak wakacje nie zwalniają nikogo z myślenia. Niech te wakacje będa naprawdę bezpieczne! O różnych sytuacjach, które czyhają na wypoczywaących mówiła dzieciom i młodzieży policjantka KPP w Wyszkowie,  która gościła w szkole 18 czerwca. Pogdanka poparta była filmikami edukacyjnymi, które  zwróciły uwagę słuchaczy na wakacyjne problemy. Dobra lekcja rozsądku i uwagi! Oby z efektami!!

PORADNIK BEZPIECZNEGO WYPOCZYNKU

Czytaj więcej: Powrót do przeszłości, czyli lata 90-te w 'Rybno’s Got Talent' 19 czerwca w naszej szkole odbył się piąty już przegląd piosenki anglojęzycznej,' Rybno’s Got Talent-5th edition'. Jest to event dla ochotników, ale warto podkreślić, że wszystkie klasy z naszej szkoły wzięły w nim udział- mamy więc nadzieję, że przygotowania do przeglądu sprawiły każdemu uczestnikowi mnóstwo radości i zabawy. Co roku staramy się urozmaicić nasze występy i czerpać inspiracje z różnych źródeł.

Czytaj więcej: PIKNIK RODZINNY '2018Upalne, czerwcowe, sobotnie popołudnie.... to idealny czas na piknik, zwłaszcza w tak pięknym otoczeniu, w jakim położona jest nasza szkoła. 9 czerwca, w godz. 15.00 - 19.00, na szkolnym boisku odbył się po raz drugi PIKNIK RODZINNY 'RAZEM WESELEJ'. Z zaproszenia organizatorów, Rady Rodziców, Dyrektora p. Wiesława Mielczarczyka oraz Rady Pedagogicznej skorzystali nie tylko nasi uczniowie, ale ich całe rodziny i znajomi.

Czytaj więcej: Lekcja samorządności25 maja, uczniowie naszej szkoły mieli niecodzienną okazję uczestniczyć w lekcji dotyczącej samorządności, którą poprowadziła Pani Aneta Kowalewska - zastępca Burmistrza Wyszkowa. Podczas spotkania zgromadzeni mieli okazję dowiedzieć się jak wygląda praca samorządowców na co dzień, na jakie decyzje mają wpływ, co robią dla naszego miasta i okolicznych miejscowości.

Gmina Wyszków

gmina

Początek strony